Zadania urodzinowe dla dzieci – karty do pobrania

Jesteśmy po kolejnej zabawie urodzinowej, podczas której świetnie sprawdziły się karty z szybkimi zadaniami. Dzieci po kolei losują wybraną kartę i odczytują (same lub z pomocą dorosłego) co należy wykonać. Są to drobne zadania ruchowe jak i w rodzaju “Wymień…”. Zadania są dedykowane dla kilkulatków – w pliku są 24 karty więc wystarczy na 2-4 “kolejki”, w zależności od ilości dzieci na imprezie.

Karty wystarczy pobrać, wydrukować i wyciąć. No, i dobrze się bawić 🙂 Mam nadzieję, że umilą przyjęcie imprezowe Twoich dzieci.

Zadania urodzinowe dla dzieci – karty do pobrania

My korzystaliśmy już kolejny rok z kart-zdrapek, kupionych kiedyś na Allegro. Są już zdrapane lecz nadal służą idealnie w formie losowania. Tegoroczne eko-urodzinki z motywem Harrego Pottera znajdziecie w tym wpisie.

1 komentarz

  • […] Zabawa z poprzednich, szóstych urodzin – były to karty ze zdrapkami kupione na Allegro. W tym roku były już zdrapane więc pozostało losowanie. Karty zawierają różne drobne zadania do wykonania. Wielu z Was (na Instagramie) spodobał się ten pomysł, przygotowałam więc takie karty gotowe do wydruku w kolorze. Możecie je pobrać w tym wpisie. […]

Dodaj komentarz

Dołącz do mojego newslettera!