Zadania do kalendarza adwentowego – do druku

Pomysły na wspaniałe aktywności, gotowe do wydrukowania i umieszczenia w okienkach, kopertach lub domkach. Wszystkie zadania dla dzieci są w duchu ‘less’ – oznacza to także, że nie potrzebujesz niczego więcej. Jeśli chcesz, możesz dołączyć do tych zadań naklejki, słodkości, drobnostki ale kalendarz z samymi zadaniami także będzie świetnym pomysłem! Ten kalendarz ‘przedświąteczny’ nie odnosi się też w żaden sposób do religii. Niezależnie więc od tego, czy obchodzisz Święta w tradycyjny sposób czy wyłącznie dla tradycji i klimatu, zadania te sprawdzą się idealnie na grudniowe oczekiwanie. Ostanie okienka pozostawiłam do samodzielnego uzupełnienia, w razie potrzeby. Mój kalendarz w formie kraftowych domków do złożenia służy już kolejny rok i pochodzi z Paper Concept. Znajdziesz tam spory wybór kalendarzy.

Zadania do kalendarza adwentowego – do druku

Co włożyć do kalendarza adwentowego?

Nie jestem fanką zagracania przestrzeni mnóstwem rzeczy, dlatego zabawka każdego dnia (z dwudziestu czterech) nie wchodzi u mnie w grę 🙂 Drobnostki wyciągane z okienek mogą być jednak miłe. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji co umieścić w takim kalendarzu oprócz zadań. Jeśli podobnie jak ja, wolisz mieć wokół siebie mniej rzeczy pomyśl o takich upominkach, które się zużyją (kredki, tatuaże).

Co włożyć do kalendarza adwentowego?

Mam nadzieję, że zadania do druku będą przyczyną małych, grudniowych radości i czasu spędzonego bardziej rodzinnie. Pobieraj i korzystaj!

Dodaj komentarz

Dołącz do mojego newslettera!